Dom Produkty2 Maszyna do gięcia płyt rolkowych

Giętarka do blachy 2 z rolką Walcowanie z prostą walcową częścią obrabianą

Giętarka do blachy 2 z rolką Walcowanie z prostą walcową częścią obrabianą

Sheet Metal 2 Roll Plate Bending Machine Rolling Straight Cylindrical Workpiece

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Libon

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 20 ~ 30 dni od daty zatwierdzenia plików
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Moc: Hydrauliczny Nazwa: 2 Maszyna do gięcia płyt rolkowych
Użycie: Walcowanie blachy Typ maszyny: Maszyna do gięcia rolkowego
Automatyzacja: Automatyczne Surowiec: Walcowanie blachy / płyty
High Light:

metal rolling equipment

,

rolling and bending machine

Giętarka do blachy 2 z rolką Walcowanie z prostą walcową częścią obrabianą

2 Maszyna do gięcia płyt rolkowych

Giętarka dwuwalcowa stosowana jest głównie do walcowania prostych cylindrycznych przedmiotów obrabianych. Wykorzystując zaawansowaną koncepcję formowania dwuwalcowego, urządzenie w pełni wykorzystuje sprężyste odkształcenie gumowych rolek, aby wytworzyć plastyczne odkształcenie arkusza obrabianego przedmiotu. Jednostka przyjmuje gumowy wałek poliuretanowy pod spodem, a rdzeń ma różne struktury powyżej lub poniżej. Gumowy wałek jest napędzany przez cylindry hydrauliczne na obu końcach, aby przesunąć gumowy wałek w górę iw dół. Gdy wałek gumowy wchodzi w kontakt z przedmiotem obrabianym, odkształcenie plastyczne przedmiotu obrabianego jest spowodowane odkształceniem gumy. Walcowany przedmiot ma cechy dokładności okrągłości i wysokiej wydajności produkcji.

Parametry techniczne maszyny do gięcia na rolkach

Napięcie wejściowe 380 V 50 Hz 3-fazowy prąd przemienny 380 V 50 Hz
Moc jednostkowa 7,5 kW
Średnica toczenia ¢ 80-1500 mm
Długość toczenia 30mm ~ 2500mm
Prędkość wałka gumowego 4 obr / min
Zakres regulacji ciśnienia 70-150 kg regulowane
Toczone otwarcie przedmiotu obrabianego ± 5 mm
Tocząca dokładność przedmiotu obrabianego ± 0,5 mm

Wykorzystanie 2 giętarki do płyt rolkowych

1. Giętarka do płyt zapewnia wysoką precyzję formowania walcowanych elementów.

2. W tej giętarce do blachy kompletny walec jest walcowany w jednym przejściu i pozostawia minimalną płaską część.

3. Wysoka prędkość zginania jest znaczącą cechą walca zginającego płytę.

4. Automatyczny system ładowania i automatycznego wyrzucania

Nasza zaleta 2 giętarki do płyt rolkowych

Po pierwsze, nasza maszyna jest energooszczędna, co zawsze zdobywa serce klientów

Po drugie, nasza maszyna korzysta z precyzyjnych przekładni, które zwiększają jej wydajność

Po trzecie, mamy doświadczenie w naszej linii, a wiele firm państwowych nawiązało z nami współpracę.

Główne składniki wymagają

1. Główny wałek gumowy jest specjalnie przetwarzany przez japońską profesjonalną technologię.

2. Cały system hydrauliczny ma mały rozmiar, niski poziom hałasu, stabilne ciśnienie i roczną gwarancję.

3. system sterowania wykorzystuje sterowanie PLC, główne komponenty elektryczne szafy sterowniczej z roczną gwarancją i dożywotnią konserwacją.

4. struktura spawania płyty głównej ramy stalowej, obróbka post-spawalnicza.

5. części należy śrutować żużlem, rdzą, po podkładzie antykorozyjnym, lakierze szpachlowym. Wygląd całej maszyny jest czysty i piękny

6. kiedy urządzenie jest dostarczane, z akcesoriami maszyny, wspólnymi narzędziami, instrukcjami obsługi, schematami elektrycznymi.

Wprowadzenie maszyny do gięcia 2 rolek:
2-rolkowa maszyna do gięcia płyt jest używana głównie do walcowania przedmiotów cylindrycznych, blach ze stali węglowej 0,3-4,0 MM, stali nierdzewnej 0,3-2,5 mm. Zalety: Uzwojenie jest szybkie, jednorazowe, precyzyjne bez pozostawiania prostych krawędzi, a zaokrąglony przedmiot jest zaokrąglony, aby zapewnić, że mieści się w granicach 0,5 MM.

Służy do walcowania wszelkiego rodzaju blach (płyta żelazna, płyta aluminiowa, płyta ze stali nierdzewnej) w okrągłej beczce o grubości do 3,5 mm. Walcowane części są okrągłe i dokładne. Sprzęt jest kontrolowany przez PLC, wygodny w obsłudze, niezawodny w dokładności i o wysokiej wydajności. Może być szeroko stosowany w motocyklach, przemyśle samochodowym, elektromechanicznym, energii słonecznej i innych dziedzinach. Sprzęt można wybrać z automatycznego podawania i podawania ręcznego.
Zasada działania i zasady bezpiecznej pracy giętarki dwuwalcowej:

Górny walec zwijarki działa na tłok w celu pionowego ruchu podnoszenia przez olej hydrauliczny w cylindrze hydraulicznym w centralnej symetrycznej pozycji dwóch dolnych rolek. Końcowe koło zębate głównego reduktora napędza dwie dolne przekładnie walcowe w celu włączenia ruchu obrotowego, aby zapewnić moment obrotowy dla walcowanej płyty. . Płaski arkusz z tworzywa sztucznego zwijarki przechodzi przez trzy walce robocze (dwie dolne rolki i jedną górną rolkę) urządzenia, a metalowa płyta jest w sposób ciągły wyginana w wielu przejściach przez niższe dociskanie górnej rolki i ruch obrotowy dolna rolka. , powodując trwałe odkształcenie plastyczne, walcowanie do pożądanego cylindra, stożka lub ich części.

Giętarka dwuwalcowa jest dwuwalcowym urządzeniem do gięcia rolkowego. Stosowany jest głównie do gięcia blach o grubości 0,5-6 mm, szerokości 300 mm-2000 mm w procesie zimnego użytkowania oraz cylindra z metalową płytą o granicy plastyczności poniżej 350 MPa. Szeroko stosowany w produkcji różnych cylindrycznych cylindrów w przemyśle motoryzacyjnym, maszynach spożywczych, maszynach elektrycznych, sprzęcie przeciwpożarowym i innych gałęziach przemysłu.
Cechy: Dwie rolki mają cechy wysokiej precyzji, bez prostej krawędzi i wysokiej wydajności produkcji. Najwyższy błąd dokładności ogrodu jest mniejszy niż 0,5 mm; najwyższa wydajność wynosi do 400 / godzinę.
Zasada działania: Stalowa płyta jest dociskana przez górną rolkę między górną rolką (dwie rolki) dolną rolką (elastyczną rolką), a elastyczna warstwa dolnej rolki ma kształt wklęsły, aby spowodować wygięcie stalowej płyty, dzięki czemu krzywizna jest uformowany.
Zgodnie z różnymi formami strukturalnymi i metodami sterowania określa się zdolność i wydajność maszyny.
Analiza procesu nawijania giętarki dwuwalcowej

Trzy rolki muszą być zakończone czterema procesami wstępnego gięcia, centrowania, nawijania i zaokrąglania, a hydrauliczna automatyczna walcarka dwuwalcowa całkowicie zmienia metodę nawijania trójwalcowego, eliminując powyższy proces i formując jednocześnie. Górna rolka urządzenia dwuwalcowego jest rolką sztywną, a rolka dolna jest rolką elastyczną. Gdy dolny walec jest dociskany przez górny walec, występuje pewne promieniowe odkształcenie wklęsłe, a gdy stalowa płyta jest podawana między górny walec i dolny walec, to są dwa walce zwijane w cylinder. Z mikroskopijnego punktu widzenia walcowany walec składa się z wielu małych łuków.

Konstrukcja giętarki dwuwalcowej


Dwuwałkowa hydrauliczna zwijająca maszyna do sterowania numerycznego ma dwie górne i dolne rolki, przy czym dolny wałek jest elastycznym wałkiem, który jest wałkiem napędowym, który jest napędzany przez silnik poprzez reduktor prędkości i jego sprzęgło, i jest napędzany przez jednostka hydrauliczna do pionowego podnoszenia i opadania, a górny drążek Sztywny wałek, który jest napędzaną rolką, jest trwale zamontowany na łożu maszyny. Gdy dolna rolka zostanie podniesiona w celu zetknięcia się z górną rolką, górna rolka obróci się wraz z dolną rolką, a plastikowa metalowa płyta przejdzie między górną rolką i dolną rolką maszyny. Metalowa płyta jest walcowana w pożądany cylinder. Po zakończeniu procesu nawijania obniżane jest ciśnienie hydrauliczne dolnego walca i otwierana jest głowica blokująca rolki, aby wyjąć produkt.

Szczegóły kontaktu
Changzhou Libon Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mohaidi

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty