Changzhou Libon Machinery Co., Ltd.
Changzhou Libon Machinery Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty2 Maszyna do gięcia płyt rolkowych

Automatyczna maszyna do gięcia 2 rolek do produkcji butli gazowych

Automatyczna maszyna do gięcia 2 rolek do produkcji butli gazowych

Automated 2 Roll Plate Bending Machine For Gas Cylinder Production

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Libon

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 20 ~ 30 dni od daty zatwierdzenia plików
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
typu: maszyna do walcowania płyt Nazwa: 2 Maszyna do gięcia płyt rolkowych
Użycie: produkcja butli gazowych Typ maszyny: Maszyna do gięcia rolkowego
Automatyzacja: Automatyczne Surowiec: Walcowanie blachy / płyty

Automatyczna maszyna do gięcia 2 rolek do produkcji butli gazowych

Urządzenia do produkcji butli z gazem odnoszą się do linii do produkcji butli do przechowywania gazu. Wyposażenie produkcyjne obejmuje głównie: giętarkę dwuwalcową, urządzenia do spawania obwodowego, urządzenia do spawania prostego szwu, zgrzewarkę do pistoletów obrotowych, zgrupowanie między maszynami itp.

urządzenia do produkcji butli z gazem 2 Maszyna do gięcia płyt rolkowych
Moc: Hydrauliczny
Stosowanie: Walcowanie blachy
Automatyzacja: Automatyczny
Imię: 2 Maszyna do gięcia płyt rolkowych
Typ maszyny: Maszyna do gięcia rolkowego
Surowiec: Walcowanie blachy / płyty

Wprowadzenie maszyny do gięcia 2 rolek:
2-rolkowa maszyna do gięcia płyt jest używana głównie do walcowania przedmiotów cylindrycznych, blach ze stali węglowej 0,3-4,0 MM, stali nierdzewnej 0,3-2,5 mm. Zalety: Uzwojenie jest szybkie, jednorazowe, precyzyjne bez pozostawiania prostych krawędzi, a zaokrąglony przedmiot jest zaokrąglony, aby zapewnić, że mieści się w granicach 0,5 MM.

Służy do walcowania wszelkiego rodzaju blach (płyta żelazna, płyta aluminiowa, płyta ze stali nierdzewnej) w okrągłej beczce o grubości do 3,5 mm. Walcowane części są okrągłe i dokładne. Sprzęt jest kontrolowany przez PLC, wygodny w obsłudze, niezawodny w dokładności i o wysokiej wydajności. Może być szeroko stosowany w motocyklach, przemyśle samochodowym, elektromechanicznym, energii słonecznej i innych dziedzinach. Sprzęt można wybrać z automatycznego podawania i podawania ręcznego.
Zasada działania i zasady bezpiecznej pracy giętarki dwuwalcowej:

Górny walec zwijarki działa na tłok w celu pionowego ruchu podnoszenia przez olej hydrauliczny w cylindrze hydraulicznym w centralnej symetrycznej pozycji dwóch dolnych rolek. Końcowe koło zębate głównego reduktora napędza dwie dolne przekładnie walcowe w celu włączenia ruchu obrotowego, aby zapewnić moment obrotowy dla walcowanej płyty. . Płaski arkusz z tworzywa sztucznego zwijarki przechodzi przez trzy walce robocze (dwie dolne rolki i jedną górną rolkę) urządzenia, a metalowa płyta jest w sposób ciągły wyginana w wielu przejściach przez niższe dociskanie górnej rolki i ruch obrotowy dolna rolka. , powodując trwałe odkształcenie plastyczne, walcowanie do pożądanego cylindra, stożka lub ich części.

Giętarka dwuwalcowa jest dwuwalcowym urządzeniem do gięcia rolkowego. Stosowany jest głównie do gięcia blach o grubości 0,5-6 mm, szerokości 300 mm-2000 mm w procesie zimnego użytkowania oraz cylindra z metalową płytą o granicy plastyczności poniżej 350 MPa. Szeroko stosowany w produkcji różnych cylindrycznych cylindrów w przemyśle motoryzacyjnym, maszynach spożywczych, maszynach elektrycznych, sprzęcie przeciwpożarowym i innych gałęziach przemysłu.
Cechy: Dwie rolki mają cechy wysokiej precyzji, bez prostej krawędzi i wysokiej wydajności produkcji. Najwyższy błąd dokładności ogrodu jest mniejszy niż 0,5 mm; najwyższa wydajność wynosi do 400 / godzinę.
Zasada działania: Stalowa płyta jest dociskana przez górną rolkę między górną rolką (dwie rolki) dolną rolką (elastyczną rolką), a elastyczna warstwa dolnej rolki ma kształt wklęsły, aby spowodować wygięcie stalowej płyty, dzięki czemu krzywizna jest uformowany.
Zgodnie z różnymi formami strukturalnymi i metodami sterowania określa się zdolność i wydajność maszyny.
Analiza procesu nawijania giętarki dwuwalcowej

Trzy rolki muszą być zakończone czterema procesami wstępnego gięcia, centrowania, nawijania i zaokrąglania, a hydrauliczna automatyczna walcarka dwuwalcowa całkowicie zmienia metodę nawijania trójwalcowego, eliminując powyższy proces i formując jednocześnie. Górna rolka urządzenia dwuwalcowego jest rolką sztywną, a rolka dolna jest rolką elastyczną. Gdy dolny walec jest dociskany przez górny walec, występuje pewne promieniowe odkształcenie wklęsłe, a gdy stalowa płyta jest podawana między górny walec i dolny walec, to są dwa walce zwijane w cylinder. Z mikroskopijnego punktu widzenia walcowany walec składa się z wielu małych łuków.

Konstrukcja giętarki dwuwalcowej


Dwuwałkowa hydrauliczna zwijająca maszyna do sterowania numerycznego ma dwie górne i dolne rolki, przy czym dolny wałek jest elastycznym wałkiem, który jest wałkiem napędowym, który jest napędzany przez silnik poprzez reduktor prędkości i jego sprzęgło, i jest napędzany przez jednostka hydrauliczna do pionowego podnoszenia i opadania, a górny drążek Sztywny wałek, który jest napędzaną rolką, jest trwale zamontowany na łożu maszyny. Gdy dolna rolka zostanie podniesiona w celu zetknięcia się z górną rolką, górna rolka obróci się wraz z dolną rolką, a plastikowa metalowa płyta przejdzie między górną rolką i dolną rolką maszyny. Metalowa płyta jest walcowana w pożądany cylinder. Po zakończeniu procesu nawijania obniżane jest ciśnienie hydrauliczne dolnego walca i otwierana jest głowica blokująca rolki, aby wyjąć produkt.

Szczegóły kontaktu
Changzhou Libon Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mohaidi

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
Poprosić o wycenę

E-Mail | Mapa strony

Privacy Policy Chiny dobry jakość 2 Maszyna do gięcia płyt rolkowych dostawca. © 2019 - 2020 rollplatebendingmachine.com. All Rights Reserved.