Changzhou Libon Machinery Co., Ltd.
Changzhou Libon Machinery Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Im Online Czat teraz

Changzhou Libon Machinery Co., Ltd.

1
Changzhou Libon Machinery Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Libon
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : >1 Million
pc Export : 80% - 90%
Personel zajmujący się konserwacją giętarek musi zwracać uwagę na mieszki:

Gdy trójwałkowa maszyna zwijająca napotyka na usterkę i wymaga terminowej konserwacji, to czy problem można szybko znaleźć i rozwiązać w czasie, zależy od poziomu personelu konserwującego. Aby dokonać terminowych i dokładnych osądów, pracownicy giętarki trójwalcowej muszą spełniać następujące wymagania:

(1) Opanuj wszystkie rodzaje powszechnie używanych (zwłaszcza na miejscu) przyrządów testujących, przyrządów i różnych narzędzi maszyny do gięcia trójwalcowego.

(2) Zapoznanie się ze strukturą maszyny do gięcia trójwalcowego, z umiejętnościami eksperymentalnymi i mocnymi zdolnościami operacyjnymi, a także wysokim poczuciem odpowiedzialności i dobrą etyką zawodową.

(3) Opanować podstawową wiedzę z zakresu technologii komputerowej, analogowych i cyfrowych podstaw obwodów, automatycznej kontroli i oporu silnika, technologii testowania giętarki trójwalcowej i technologii przetwarzania mechanicznego oraz pewnego poziomu języka obcego.

(4) Opanuj zasadę działania CNC, napędu i PLC. Po dobrym szkoleniu technicznym możesz zrozumieć programowanie CNC i język programowania.

Powyższe są tylko podstawowymi warunkami. W praktyce rozwiązuje się problem wielu maszyn do zwijania trójwalcowego, więc najważniejszym z nich jest doświadczenie w zakresie obsługi giętarki trójwalcowej.

Szczegóły kontaktu
Changzhou Libon Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Calvin Zhu

Tel: +86 13866752383

Faks: 86-519-81197215

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Poprosić o wycenę

E-Mail | Mapa strony

Privacy Policy Chiny dobry jakość 2 Maszyna do gięcia płyt rolkowych dostawca. © 2019 - 2020 rollplatebendingmachine.com. All Rights Reserved.